Start

|

Doświadczenie | Oferta | Podstawowe przepisy | Galeria | Kontakt


 Doświadczenie

Choć sama strona WWW jest świeża to moje doświadczenie w zakresie ochrony przeciwpożarowe jest znaczące. Przez okres 30 lat zajmowałem się tymi sprawami w Wydziale Kontrolno-Rozpoznawczym Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

Służbę zakończyłem w maju 2012 r w stopniu starszego kapitana pożarnictwa, jako starszy specjalista do spraw ochrony przeciwpożarowej.

W trakcie pełnionej służby miałem możliwość prowadzić sprawy na wszystkich etapach związanych z zabezpieczeniem przeciwpożarowym obiektów zarówno użyteczności publicznej, zamieszkania zbiorowego jak i dużych obiektów produkcyjno – magazynowych.

Również w trakcie pełnionej służby wielokrotnie brałem udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych, co dało mi wiedzę w zakresie skutków, jakie mogą mieć miejsce w przypadku nie przestrzegania przepisów ochrony przeciwpożarowej.

Teraz jako osoba cywilna dalej mogę służyć Państwu swoją wiedzą i wieloletnim doąwiadczeniem. 

Choć działalność w zakresie ochrony przeciwpożarowej prowadzę osobiście to w przypadku dużych zadań współpracuje z najlepszymi specjalistami – inżynierami, technikami pożarnictwa oraz z sprawdzonymi firmami z całego kraju, co gwarantuje świadczenie usług na wysokim poziomie, a tym samym Państwa zadowolenie.

Pozdrawiam
Wiesław Mroziński

 


Wiesław Mroziński
53-435 Wrocław
ul. Cynowa 1/9

tel. 501-105-952

 Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności

 Budowa stron internetowych i aktualizacja stron www: www.intermicro.com & projektowanie logo folderów i ulotek www.myvisions.pl